Kontaktai

Sodininkų bendrija „Vokė“
Registracijos adresas: Vilniaus r., Pagirių sen., Papiškių k., Vokės 7-oji g. 22
Adresas korespondencijai: Vilniaus r., Pagirių sen., Papiškių k., Vokės 6-oji g. 16
Juridinio asmens kodas: 191648940
Atsiskaitomosios sąskaitos Nr. LT98 7300 0100 9123 0381
Banko pavadinimas: AB Swedbank
info@sbv.lt

Irina Kentrienė
Valdybos pirmininkė
Tel. Nr: +37061290723
SBVoke30@gmail.com


Bendrijos buhalterė
Tel. Nr: +37065013282

Petras Revuckas
Valdybos narys
Tel. Nr: +37061455879
E-Mail: petras.revuckas@gmail.com
Edmundas Liekis
Valdybos narys
Tel. Nr: +37067625455
E-Mail: liekis.e@gmail.com
Aidas Kavaliauskas
Valdybos narys
Tel. Nr: +37062445199
E-Mail: Aidakava@gmail.com
Andžej Perveinis
Valdybos narys
Tel. Nr: +37060073577
E-Mail: perveinis@gmail.com
Rima Jastremskienė
Valdybos narė
Tel. Nr: +37067815463
E-Mail: jastremskiene@yahoo.com
Miroslav Perveinis
Valdybos narys
Tel. Nr: +37060214554
E-Mail: perveinis.miroslav@gmail.com
Tadas Grenda
Valdybos narys
Tel. Nr: +37065988535
EMail: tadas.grenda@gmail.com
Romualdas Svobūnas
Valdybos narys
Tel. Nr: +37069839688
E-mail: rsvobunas@gmail.com

Dėl elektros gedimų kreiptis:
AB „ESO” (buvęs AB „Lesto“) Kontaktų centro tel. 1802, info@eso.lt

Buitines atliekas veža:
UAB „Nemėžio komunalininkas“ Tel. Nr: 8 (5) 2351326